•  

Полтавські податківці долучилися до урочистостей з нагоди Дня знань

440
Полтавські податківці долучилися до урочистостей з нагоди Дня знань

Перший день осені завжди асоціюється з початком цікавого шляху до нових знань. Це своєрідний старт у світ пізнання і від якості набутих знань залежить, якою буде путівка у доросле життя.

Сьогодні перший дзвінок гучно пролунав у Полтавській загальноосвітній школі №23. Окрім вчителів, батьків та друзів охочих до знань вітали полтавські фахівці податкової справи. Від імені податкових шефів до школярів завітали заступник начальника Державної податкової інспекції у м. Полтаві Ольга Савицька та начальник відділу комунікацій ДПІ у м. Полтаві Тетяна Гуржій.

Старт святу дала урочиста лінійка, на якій Ольга Савицька привітала усіх учнів та вчителів з початком нового навчального року і висловила їм подяку за плідну співпрацю, небайдужість до розвитку податкової культури дітей та молоді. Побажала школярам підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети.

«У цей день, шановні вчителі та учні, – промовила Ольга Савицька, прийміть найщиріші вітання та побажання міцного здоров`я, радості, невичерпної наснаги, успіхів у роботі та навчанні. Особливо пам`ятним, сповненим незабутніх вражень та емоцій, перше вересня залишиться для першокласників, яким адресовані цього дня найтепліші слова. Щиро бажаю усім вихованцям школи миру, благополуччя, бути справжніми громадянами та патріотами Української держави, гідно творити історію її сьогодення і майбутнього».

Яскравими танцями та піснями наймолодших школярів вітали їх старші колеги. Не обійшлося й без зворушливих віршиків від першачків. На завершення присутні традиційно заспівали національний гімн, а школярі символічно відпустили до неба зграю патріотичних повітряних кульок.

Відділ комунікацій

Державної податкової

інспекції у м. Полтаві

Коментарі