•  

Полтавські правоохоронці борються з незаконною реалізацією піротехнічної продукції

220
Полтавські правоохоронці борються з незаконною реалізацією піротехнічної продукції

Починаючи з початку грудня полтавські правоохоронці розпочали проведення комплексу заходів, головна мета яких – попередити незаконний обіг піротехнічної продукції і, таким чином, захистити громадян від травм, які можна отримати внаслідок використання неякісної піротехніки.

В Управлінні громадської безпеки УМВС Полтавської області повідомили, що з початку грудня міліція перевірила близько 60 ринків та місць продажу піротехніки, щоб зупинити реалізацію несертифікованої та простроченої продукції. Крім того, правоохоронці вилучили піротехніку, яку продавали в невстановлених місцях або стихійних ринках без відповідних документів. У ході перевірок, правоохоронці встановлювали осіб, які вчиняли неправомірні дії, використовуючи піротехнічні засоби або виготовляли та збували піротехніку, виготовлену власноруч.

Крім того, правоохоронці області провели профілактичні бесіди з реалізаторами піротехнічних засобів щодо недопущення порушень Тимчасових правил обігу в Україні побутових піротехнічних виробів.

Правоохоронці Полтавщини звертаються до продавців та громадян, які бажають придбати піротехніку до новорічних свят, відповідально ставиться до вимог законодавства, адже це допоможе зберегти своє здоров’я та здоров’я оточуючих. А громадян, які стали свідками незаконної торгівлі піротехніки ВЗГ УМВС України закликає повідомляти про це міліцію за номером 102.

Коментарі