•  

Полтавські правоохоронці викрили 180 фактів шахрайства в Інтернеті

230
Полтавські правоохоронці викрили 180 фактів шахрайства в Інтернеті

Протягом 2014 року працівники Сектору боротьби з кіберзлочинністю УМВС України в Полтавській області з метою виявлення та документування діяльності Інтернет-ресурсів, які використовувалися для координації злочинної діяльності, пов’язаної з викраденням і використанням фінансової інформації, було викрито понад 180 фактів шахрайства з використанням можливостей глобальної мережі Інтернет та веб-ресурсів «Авториа», «Аукро», «Сландо», «Вконтакте». Також було встановлено, що 170 фактів заволодіння грошима здійснювалось на території інших областей.

Працівниками СБК УМВС України в Полтавській області систематично проводиться моніторинг відкритих телекомунікаційних мереж. Такі заходи проводяться з метою очищення Інтернет-мережі від ресурсів, через які здійснюється розповсюдження продукції порнографічного характеру. За результатами моніторингу встановлено діяльність 25 веб-ресурсів, більшість з них розташована в мережі Інтернет на серверних майданчиках зарубіжних хостингових компаній.

Загальна сума завданих матеріальних збитків складає 1,7 мільйонів гривень, з них відшкодовано 1, 6 мільйонів гривень. А це складає 99, 75 %. За аналогічний період 2013 року сума завданих матеріальних збитків склала близько 300 тисяч гривень, а відшкодовано лише 150 тисяч, що складає 50%.

Коментарі