•  

Полтавські правоохоронці викрили земельну аферу вартістю в два з половиною мільйони

1430
Полтавські правоохоронці викрили земельну аферу вартістю в два з половиною мільйони

Працівникам служби протидії економічній злочинності Полтавського міського управління міліції вдалося розкрити факт незаконної передачі земельних ділянок площею 1,61 га, які належить до природно-заповідного фонду парку-пам’ятки «Перемога».

В управлінні Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС повідомили, що у 2009-2010 роках чиновник Державного управління охорони навколишнього природного середовища незаконно підписав висновки про погодження проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок паркової зони.

На підставі фіктивних документів одна з районних рад міста передала у власність 17 земельних ділянок парку «Перемога» загальною площею 1,61 гектар. Шкода від такої незаконної оборудки із земельними ресурсами склала суму понад 2,5 мільйона гривень повідомили в прес-центрі УМВС України в Полтавській області.

Наразі, службовцю оголошено підозру у скоєнні кримінального правопорушення за частиною 2 статті 367 ККУ (службова недбалість, тобто невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки). Якщо суд визнає посадовця винним, то він може потрапити за грати на термін від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від 4 250 до12 750 або без такого.

Коментарі