•  

Полтавські правоохоронці затримали зловмисників, що скоїли напад на засновника ТОВ АПК «Докучаєвські чорноземи»

3960
Полтавські правоохоронці затримали зловмисників, що скоїли напад на засновника ТОВ АПК «Докучаєвські чорноземи»

Співробітниками правоохоронних органів Полтавської області було затримано двох зловмисників, яких підозрюють у скоєнні розбійного нападу на засновника агро-промислового комплексу «Докучаєвські чорноземи». Ними виявились два чоловіка. Обидва з них мешкають в Білоцерківському районі Київської області. Одному з чоловіків 28 років, іншому 42. Наразі вони перебувають в під вартою, дають свідчення. Їм інкримінують статтю №187, частина четверта Кримінального кодексу України (Розбій, спрямований на заволодіння майном у великих розмірах, вчинений організованою групою). Дана стаття ККУ передбачає позбавлення волі строком від 8 до 15 років з конфіскацією майна.

Нагадаємо, напад на 52-річного засновника ТОВ АПК «Докучаєвські чорноземи» стався 22 листопада 2014 року близько другої ночі в місті Карлівка, Полтавської області. В помешкання, в якому живе чоловік з родиною увірвалося троє озброєних зловмисників в масках, попередньо зв’язавши сторожа будинку. Проте хазяїн оселі гідно оборонявся і з гладкоствольної мисливської рушниці смертельно ранив одного з нападників. Як потім з’ясували слідчі, загиблим виявився 44-річний житель Київщини.

Наразі правоохоронці виконують заплановані слідчі дії з метою повного і всебічного проведення досудового слідства, щоб надати адекватну правовову оцінку діям зловмисників.

Марина Левчук

Коментарі