•  

Полтавські рятувальники організували для біженців з Донбасу арт-терапію

820
Полтавські рятувальники організували для біженців з Донбасу арт-терапію

Фахівці психологічної служби Управління ДСНС України у Полтавській області організували цікаве дозвілля для переселенців з Донбасу, які зараз проживають на Котелевщині. Для дорослих та дітей провели екскурсію пожежно-рятувальною частиною з тематичними конкурсами. У процесі гості змогли побувати в ролі пожежників, спробували користуватися пожежним обладнанням і самим гасити умовну пожежу, познайомилися зі спецтехнікою. Окремо психологи провели з дітьми заняття з елементами арт-терапії.

Про це розповіла прес-служба УДСНС України у Полтавській області.

«Психолог Анна Потапенко займалася з 11 дітьми дошкільного віку. Діти мали змогу в ігровій формі познайомитися один з одним та адаптуватися до нових умов проживання.

Психолог Юлія Фалєєва провела тренінг з 19 дітьми молодшого та середнього шкільного віку. У результаті діти швидко знайшли мову один з одним і дружньо виконували колективне завдання. Вони також створили загальний малюнок на тему єдиної та дружньої країни. На малюнку діти зі Сходу зобразили національну символіку: синьо–жовтий будинок, синьо-жовте сонце, калину – символ України, квіти, усміхнену дівчину та терикони зі Сходу» - повідомила прес-служба.

За її інформацією, рятувальники також накормили гостей польовою кашею. Крім того, вони подарували дітям іграшки та різні речі, які були зібрані під час благодійної акції.

Коментарі