•  

Полтавські рятувальники відправили на Схід 11 гуманітарний вантаж

00
Полтавські рятувальники відправили на Схід 11 гуманітарний вантаж

Учора 20 січня полтавські рятувальники завантажили близько 11 тонн гуманітарної допомоги, яку найближчим часом доставлять для мешканців Донбасу, повідомили в Управлінні служби з надзвичайних ситуацій.

«За ініціативу Уряду, обласна влада координувала роботу зі збору гуманітарної допомоги», - зазначив голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко.

Начальник ГУ ДСНС України у Полтавській області Роман Кириленко, який супроводжував усі гуманітарні вантажі на Схід України зауважив, що Полтавщина загалом вже доставила понад 100 тонн необхідних речей та продуктів у райони, де триває антитерористична операція.

«Рятувальники Полтавщини 11 раз доставляють гуманітарний вантаж для мешканців Донецької та Луганської областей. Як і в попередні рази ми будемо доставляти продукти харчування довготривалого терміну зберігання: крупи, макаронні вироби, цукор, борошно, м’ясні та рибні консерви, чай та інші. Хочу подякувати аграріям та підприємцям, які незважаючи на складну ситуацію в країні, знаходять можливість допомагати мешканцям Донбасу», - наголосив Роман Кириленко. В управлінні зазначили, що допомога буде адресною і її отримають саме ті люди, які найбільше її потребують.

Гуманітарні вантажі виїхали на Донбас не лише з Полтавської області, а й з інших регіонів України.

Коментарі