•  

Полтавські шакали в погонах знищують інтелігентів

19470
Полтавські шакали в погонах знищують інтелігентів


Чи реально інтелігенту, високоосвіченому лікарю вистояти та вижити, коли його зусібіч починають шматувати гієни та шакали – полтавські перевертні з ліквідованого УБОЗу та МВС. Скільки високоосвічений лікар протримається на полі бою один, без допомоги? ГО «Останній Бастіон» уже робив серію матеріалів стосовно тиску та погроз на адресу лікаря Першої міської клінічної лікарні Левуса Владислава Сергійовича.

Прокурор Стрелюк, який хоче закрити «Останній Бастіон» та ув’язнити головного редактора Геннадія Сікалова за його статті щодо Полтавського прокурора-хабарника Стрелюка не дають спокою останньому. Той, кажуть, навіть уві сні думає, як поквитатися із «Бастіонівцем» Геннадієм Сікаловим і закрити джерело новин, які компроментують злочинну діяльність Стрелюка. У центрі скандалу опиняється доктор Левус, на якого головний прокурор Стрелюк та начальник УМВС Бех тиснуть й погрожує «зламати», а задля цього натравлює на лікаря гієн та шакалів – дванадцятеро слідчих, які уже гризуть лікаря. Начальник слідчих – перевертень у погонах, який будучи слідчим із особливо важливих справ УМВС тікав 15 км. по кукурудзі, щоби його не схопили на гарячому під час отримання хабаря. Цей самий слідчий підозрюється в зґвалтуванні жінки.

Ці гієни хочуть колективно зламати Левуса В.С. і вже точать зуби на Сікалова Г.А., головного редактора ГО «Останній Бастіон». Так Костянтин Кругляк, керманич БЕЗу змушує свого працівника Токаря вручити повістку зі закидами у вигляді статті 190 частини І та ІІІ та міфічними доказами цих статей Геннадію Сікалову. Усе це відбувається, зрозуміло, під пильним оком начальника УМВС Полтавської області Олега Беха, усі звинувачення якого базуються на НЕДІЙСНОМУ медичному обстеженні від 26.03. 2015, якого Сікалов Г.А. не проходив.

Чому Бех так зацікавлений у розправі над головним «Бастіонівцем»? Справа веде свій початок від ПрАТ «СК «Залізничні шляхи», яка належить сім’ї Андрія Матковського. Повний текст статті:

http://bastion.tv/news/prokuror-yan-strelyuk-u-vidchayi-gotuye-fizichnu-rozpravu-ta-hoche-zlamati-lyudinu/

Компанія, що належить жінці Матковського мусить за законом відшкодувати Сікалову Г.А. 1.5 млн. грн. Ми припускаємо, що Матковський зацікавив Беха, ласого на гроші, половиною суми, щоби той допоміг «Половинці» розправитися зі Сікаловим Г.А.

Бех, по-перше, отримує непогані гроші, а по-друге, діє у власних інтересах, вдовольняє своє его розправою над незалежним та незаангажованим голосом ЗМІ Полтави – «Останнім Бастіоном», який, зокрема, розкриває корупційні схеми начальника УМВС. Так було, зокрема, з Юрієм Скиданом, якого працівники розформованого нині УБОЗу, заради вдоволення власного звіриного его, побили та обікрали, а згодом посадили до в’язниці. Оце називається розправа по-звіриному.

Зараз зацікавлений грошима Бех допомагає Матковському й створює слідчу комісію (назбирує безжалісних слідчих-шакалів), щоби ті «зламали» або «загризли» лікаря та головного редактора «Бастіону».

Зазначимо, що суд визнав дії лікаря Левуса В.С. законними, а рішення суду оскарженню не підлягає. На судовому засіданні юрист переконувала, що Бех посилається на недійну судово-медичну експертизу, тому нинішні дії Матковського та Беха відверто упереджені та незаконні. Але до справи підключається ще один звір - шакал, який зацікавлений в політчиній розправі над Геннадієм Сікаловим за його матеріали – прокурор Стрелюк. Щоби допомогти іншим гієнам гризти лікаря та головного редактора «Бастіона», Стрелюк робить так, що СПРАВА ЛІКУВАННЯ лікарем Левусом В.С. Сікалова Г.А. з хірургічним втручанням на плечі останнього, яка ПОВИННА БУЛА розслідуватися Київським районним відділом внутрішніх справ міста Полтави (про це говорить повідомлення про підозру, винесене від імені старшого лейтенанта СВ Київського РВ ПМУ УМВС України в Полтавській області О.Ю. Мухи та процесуальне провадження, що здійснює процесуальний прокурор Київської районної прокуратури), БУЛА ПЕРЕДАНА для розслідування в обласне управління, де створена слідча група, яка перебуває під процесуальним наглядом ОБЛАСНОЇ ПРОКУРАТУРИ. Це свідчить, що Ян Стрелюк взяв справу ПІД ОСОБИСТИЙ КОНТРОЛЬ, ЩОБИ ПОКВИТАТИСЯ ІЗ ГЕННАДІЄМ СІКАЛОВИМ ЗА СТАТТІ, ЯКІ ТОЙ ПУБЛІКУЄ НА ШПАЛЬТАХ СВОЄЇ ГАЗЕТИ ТА НА ІНТЕРЕТ РЕСУРСІ.

Маємо зацікавлених у політичній розправі над Сікаловим Г.А. та Левусом В.С. кількох безжалісних слідчих-гієн та начальників: Дігтярь, Токар, УМВСівець Бех та безпосередньо – Матковський і Стрелюк. Це злочинне угруповання тисне, як зграя піран’ї, що відчувши запах крові, роздирає жертву. 

Щоправда, жертва – це завжди слабша особа чи тварина. У випадку з головним редактором «Бастіону» та висококваліфікованим лікарем, слабшими є Матковський, Бех і Стрелюк та їхні шакали в погонах, оскільки правда не на їхньому боці. 

Коментарі