•  

Полтавські школи не переходитимуть на шестиденний графік

1240
Полтавські школи не переходитимуть на шестиденний графік

Для того, щоб зекономити на опаленні газом, період осінніх і весняних канікул дещо скоригується. Та переводити дітей на «шестиденку» поки що не планують

Осінні і весняні канікули у школах Полтавщини можуть подовжити до двох тижнів. Зважаючи на різке підвищення тарифів на використання природного газу, а також режим економії енергоносіїв, запроваджений у державі, освітніми закладами Полтавської області розроблені заходи із скорочення споживання природного газу до 10% від минулорічного обсягу, як повідомляє poltava.pl.ua.

Полтавська облдержадміністрація звернулася дорайдержадміністрацій таміськвиконкомів ірекомендувала організувати навчальний процес з 6днями натиждень утих райцентрах області, децедасть реальну економію енергоносіїв. Водночас, як підкреслив Сергій Шевчук, директор департаменту освіти та науки Полтавської ОДА, у всіх п’яти містах обласного значення у школах залишиться 5-денний навчальний тиждень.

Також ОДА пропонує відкоригувати період та тривалість осінніх і весняних канікул. Тобто почати осінні канікули у перші два тижні жовтня, аби опалювальний сезон відтягнути до 1 листопада. Так само для завершення опалювального сезону раніше традиційного терміну, квітневі канікули призначити на перші два тижні місяця. Районам, які навчатимуться шість днів на тиждень, рекомендовано продовжити тривалість зимових канікул до 1 місяця впродовж січня 2015 року. Про це повідомили в прес-службі Полтавської ОДА.

За умови впровадження таких заходів з економії енергоресурсів освітні заклади, які опалюються від власних котелень на газу, зменшать обсяг споживання природного газу на 2 млн. 220 тис. м.куб або на 13,6% від минулорічного обсягу споживання.

В управлінні освіти Полтавського міськвиконкому говорять, що все буде залежати від погодних умов. Опалювальний сезон у школах міста розпочнуть із 1 листопада, «шестиденку» доки що вводити не планують, але зимові канікули однозначно продовжать.

Коментарі