•  

Полтавські студенти презентували футуристичні скульптури

440
Полтавські студенти презентували футуристичні скульптури

Студенти ПолтНТУ презентували виставку скульптур у Полтавській галереї мистецтв імені Ярошенка.

Для авторських методик педагогів Євгена Світличного та Олександра Жолудя головне — аналіз і вивчення натури, її трансформація, вивчення фактури, текстури, ритміки, імпресіоністичне дроблення кольору і рішення тональності. Тут традиція не суперечить експерименту, а навпаки, співпрацює з ним. Підтвердження цьому — представлені студентські роботи.

—В останні роки на виставках образотворчого мистецтва різного рівня ми стикаємося з ідейним, моральним і ремісничим нігілізмом. У зв'язку з цим, нами зроблена спроба відродження традицій творчого пошуку, експерименту, відродження формальної культури російського та українського авангарду, шляхом введення в навчальну програму двох вузів авторських методик викладання, — Олександр Жолудь.

За словами авторів виставки, їх мета - шляхом науково-обґрунтованої методики викладання, навчити студентів пластично мислити, розвивати різноманітне креативне ескізування. Закласти міцну основу формальної культури.

Наостанок представники музею і кафедри домовилися про експонування подібних виставок у майбутньому – в більших об’ємах. Наступна буде називатися «Світ архітектури-2017».

Коментарі