•  

Полтавські судді недоторкані для люстрації?

4620
Полтавські судді недоторкані для люстрації?

Після повального злочинного режиму Януковича постало питання очищення Полтавщини від представників диктаторської влади. Але як це зробити, якщо вищий щабель судової влади в області не змінився з часів «сім’ї» ані на жодну людину.

Апеляційний суд Полтавської області – цей орган відіграє ключову роль у процесі політичних замовлень багато років. Адже владний ставити крапку майже в будь-якому питані: чи то відібрати бізнес, або просто «зачинити» людину. Януковича немає уже 9 місяців, а його ставленики-судді продовжують обіймати посади і розводити свою бурхливу діяльність на Полтавщині так, наче про люстрацію не чули. Між тим Закон відкриває двері для бажаючих за покликом власної совісті покинути посаду отриману з рук диктатора.

Чому у Полтавському Апеляційному суді не діє «Закон про очищення влади» – «Останній Бастіон» намагався дізнатися у голови відомства Андрія Рябішина. Застати голову Полтавського апеляційного суду в робочому кабінеті виявилося так же важко як і люструвати. З твердженням його помічниці, шеф «присутній на робочому місці. Просто його немає». Одночасно є і немає. Та і працює він, як з’ясувалося, всього до 16-ї години. Суцільні аномалії. Таке можливе тільки на вищих щаблях влади за часів Януковича – серед тих, кого тривалий час не було кому судити. Але ж Януковича тут немає?

Закон «Про очищення влади» став другим на шляху до звільнення негідних носити мантію суддів. Адже перший – «Про повернення довіри до судової влади в Україні» не повністю виправдав великих сподівань суспільства, оскільки викликав чималий спротив суддівської спільноти.

Але в Полтаві до сьогодні не виконується і новий.

Коментарі