•  

Полтавські військові зможуть отримати землю в Ковалівці всупереч відмовам Бублика

2530
Полтавські військові зможуть отримати землю в Ковалівці всупереч відмовам Бублика

Учасники війни на Сході України зможуть отримати передбачені Законом земельні ділянки в селі Ковалівка Полтавського району. Про це повідомив керівник Полтавського Держгеокадастру Вадим Чувпило.

Землевпорядник пояснив, що конфліктну ситуацію з відмовою Ковалівської сільради військовим вдалося вирішити провівши розмови з сільським головою Олександром Бубликом та його братом, нардепом від «БПП», які нагадаємо, тривалий час перешкоджали виділенню землі.

Бійцям будуть виділені земельні ділянки, розташування яких відповідає вимогам закону, при цьому соціально значущі об’єкти чіпатися не будуть, зазначив Чувпило.

– Єдиним запереченням (у наданні земельних ділянок – ред.) була містобудівна документація, за якою начебто передбачено розширення меж населеного пункту й включення земель до села. Бійці позивалися до суду через відмови, але не змогли надати належних доказів. Після розмов дійшли висновку, що дійсно є земельні ділянки за рахунок яких буде розширене кладовище чи створені нові вулиці. Та це не настільки глобально. Бійці просять по 2 га. Не може населений пункт не може збільшитися на 70 га, якщо історично він займає територію в 10 га. Це нелогічно. Поруч із кладовищем надавати землю бійцям не будемо. По всім іншим земельним ділянкам клопотання задовольняємо, – пояснив керівник Держгеокадастру.

Нагадаємо, військові зверталися до нашого видання через відмову сільського голови Ковалівки в наданні їм земельної ділянки. Олександр Бублик від імені виконавчого комітету Ковалівської сільради прохав у Держгеокадастру Полтавського району не погоджувати проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок бійцям через нібито розташований на тій території цвинтар. Та згідно з планом, поховання займають 0,60 га з 20 га, зазначених у документації.

БІЛЬШЕ ЧИТАЙТЕ: Чому депутат від «БПП» Бублик залишає військових без землі?

Місцеві мешканці та обурені бійці зазначали, що Бублики чинили спротив через бажання захопити землю для власних потреб.

Коментарі