•  

Полтавські виробники змагатимуться за право потрапити до сотні «найкращих в Україні»

690
Полтавські виробники змагатимуться за право потрапити до сотні «найкращих в Україні»

Полтавські виробники візьмуть участь у Всеукраїнському конкурсі якості продукції «100 кращих товарів України» у 2014 році. На суд журі свої товари представлять 6 обласних виробників. Їх обрали з 11 підприємств на регіональному етапі конкурсу. Цьогоріч, у зв’язку з суспільно-політичною ситуацією у державі, учасників було менше, ніж зазвичай. Проте, як і в попередні роки, найбільше конкурсантів було серед підприємств харчової галузі - 8 виробників.

Про це повідомила прес-служба ДП «Полтавастандартметрологія».

«Серед підприємств, які представлятимуть Полтавщинуна загальнодержавному рівні, є 2 виробники олії: фермерське господарство «Садки» (Кременчуцький район) та минулорічний переможець конкурсу ТОВ «Амарант» (Полтава).

Серед переможців регіонального рівня також є двоє виробників молокопродуктів: ТОВ «Глобинський маслосирзавод» з сиром твердим «Голландський брусковий» та минулорічний переможець конкурсу ПАТ «Пирятинський сирзавод», що представило на конкурс сир твердий «Парменталь».

За право потрапити до «сотні кращих в Україні» побореться і ТОВ «Світ ласощів - Кременчук», яке запропонувало для змагань печиво пісочно-відсадне «Домашнє» - розповіла прес-служба.

За її словами, шостим учасником від області на всеукраїнських змагань з якості буде ПАТ «Кременчуцький завод дорожніх машин». У номінації «Товари виробничо-технічного призначення» він представлятиму асфальтозмішувальну установку ДС-185У.

За інформацією прес-служби, переможців конкурсу оголосять цієї осені. Нагородження переможців та фіналістів регіонального етапу конкурсу «100 кращих товарів України» у 2014 році планують провести у жовтні. А нагородження переможців та учасників загальнодержавного етапу конкурсу, виставка їх продукції відбудуться в листопаді у Києві, в рамках Європейського тижня якості.

Коментарі