•  

Полтавські водії вказали на ганьбу Валерія Головка

6160
Полтавські водії вказали на ганьбу Валерія Головка

Одна з двох головних доріг, які проходять через Кременчук, прийшла у повну розруху.

Трасу «Полтава-Олександрія» жорстко зруйнували сніг та дощ. Вочевидь, найближчим часом з огляду на воронки на проїжджій частині автомобільне сполучення між Полтавою та Кременчуком буде припинено взагалі. – передає кременчуцьке видання «Програма Плюс».

Відверте обурення станом покриття висловлюють самі водії. Так Олександр Білан надав фото автошляху. У коментарях люди обговорюють дві речі. Зокрема, користувачі пишуть: «Такого стану проїжджої частиниважко пригадати взагалі» та «Дорога між Полтавою та Кременчуком є особистою ганьбою губернатора Полтавщини Валерія Головка».

«Що далі, то гірше. Дуже цікаво, чи досягнемо рівня «славної» дороги в районі села Восіяцьке (траса Кіровоград-Миколаїв). Ото вже буде повна ганьба обласній владі», - сказав екс-керівник Кременчуцької районної ради Володимир Сіора.

ФОТО ПРОЇЖДЖОЇ ЧАСТИНИ ПОБЛИЗУ СЕЛА ВОСІЯЦЬКЕ 

До слова, водії настільки обурилися бездіяльності влади щодо жахливого стану дороги поблизу села Восіяцьке, що створили електронну петицію на сайті Президента. Щоправда, звернення не набрало необхідної кількості голосів для розгляду.

Зазначимо, на виїзному засіданні бюджетного комітету Верховної Ради в Полтавській ОДА було оголошено рішення виділити 251 млн грн. із держбюджету на ремонт доріг Полтавщини. У розмові народний депутат Сергій Рудик, покликаючись на заступника голови Укравтодору, сказав: «Сумарно, щоби зробити всі полтавські дороги треба 20 млрд гривень».

Коментарі