•  

Полтавські волонтери підбили підсумки триденного благодійного ярмарку

330
Полтавські волонтери підбили підсумки триденного благодійного ярмарку

З 26 по 28 грудня в Полтаві проходив благодійний ярмарок під назвою «Зігрій теплом солдата», головна мета якого зібрати кошти для бійців, що зараз знаходяться в зоні проведення АТО.

Продати свої власні вироби або смаколики в підтримку полтавських солдатів або купити новорічні подарунки і посмакувати домашньою випічкою можна було протягом дня на майданчику біля Лялькового театру. В неділю ярмарок переїхав до ТРЦ «Конкорд», адже ярмаркувати під відкритим небом, за такої погоди, яка була прийшла в Полтаву на вихідні, стало вкрай важко.

До акції, яка відбувається в Полтаві вже не вперше долучилися майстрині з усієї області. Багато з них продавали свої вироби практично за безцінь, хоча насправді вони коштують в десятки разів дорожче, проте мир в Україні вартий всіх докладених зусиль.

Після трьох днів ярмаркування волонтери підбили підсумки своєї роботи. Їм вдалося зібрати 16 370 гривень. Одна з організаторів акції Тетяна Рожкова поділилася, на що планують витратити отримані кошти. Їх спрямують на матеріально-технічне забезпечення 90-ї окремої бригади, 16 та 28 батальйону територіальної оборони,

Марина Левчук

Коментарі