•  

Полтавські волонтери подарували батальйону «Полтава» позашляховик

2860
Полтавські волонтери подарували батальйону «Полтава» позашляховик

«Полтавський волонтерський корпус Патріотів України» подарував бійцям батальйону «Полтава» позашляховик «Opel», передає УМВС України в Полтавській області.

У перші ж години «волонтерське чудо» приступило до бойової роботи в районі Волновахи. Подарунок від полтавських волонтерів побував машиною супроводу, допоміг в організації роботи блокпостів, постачальницькою машиною. Також автівка встигла допомогти скоординувати спільну роботу з сусіднім батальйоном з Тернополя та полком "Азов".

Також позашляховик виручив наших бійців і під час повернення додому. Коли перевантажений мікроавтобус батальйону зламався, то частину спорядження прийняв на себе «Opel».

«Величезне Вам спасибі, дорогі волонтери та всі ті, хто спонсорував такий чудовий і своєчасний подарунок батальйону. І ще раз окреме величезне спасибі "Полтавському волонтерського корпусу Патріотів України", особисто Наталі Талиповой та Андрію Передерій за те, що особисто привезли такий подарунок. Вдячний всім!» - подякував командир батальйону «Полтава» Юрій Анучін.

Варвара Самохіна

Коментарі