•  

Полтавські волонтери відновлюють стару техніку для потреб АТО

330
Полтавські волонтери відновлюють стару техніку для потреб АТО


Полтавські волонтери власними силами ремонтують стару техніку і відправляють українським захисникам у зону АТО. Автомобілі передають небайдужі фермери. Техніку лагодять на місці і уже потім вирушають нею на Донбас. Про один із візитів полтавських благодійників у зону АТО – наш наступний сюжет.

Йдеться у сюжеті ОДТРК «Лтава».

Це уже не перший УАЗ, який полтавські волонтери відправляють в зону бойових дій. Цього разу прямують у Крсногорівку. Там служить чимало бійців з Полтавщини.

Окрім такої техніки волонтери регулярно возять землякам харчові продукти. Днями з Полтави до Крсаногорівки вирушила машина повна продовольства.

М’ясо, сало, борщові сухпайки, вода – волонтери возять усе, що просять військові. Окрім цього іще ремонтують і військову техніку.

До благодійної справи долучаються і місцеві фермери, адже багатьох земляків, які зараз боронять Україну на Донбасі, знають особисто.

У рамках демобілізації на Полтавщину повернулося більше сотні бійців. Проте на заміну їм поїхали інші мобілізовані земляки. Тож волонтери свою роботу не припиняють і надалі збирають благодійну допомогу небайдужих людей.

Коментарі