•  

Полтавські волонтери відвідали на Донбасі найвідомішого сотника Майдану Володимира Парасюка

1940
Полтавські волонтери відвідали на Донбасі найвідомішого сотника Майдану Володимира Парасюка

Делегація Полтавського Батальйону Небайдужих відвідала на Донбасі найвідомішого сотника Майдану Володимира Парасюка. Сьогодні він захищає країну в складі добровольчого батальйону «Дніпро-1», що дислокується у Маріуполі. З собою волонтери привезли продукти, 50 комплектів німецької військової форми та 3 бронежилети.

Про це повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Полтавський батальйон небайдужих.

«Загалом бійці стверджують, що без підтримки з тилу вони не протягнуть. Бійці батальйону «Дніпро-1» сподіваються, що Європа і США не лише на словах засудять дії сепаратистів, але й на ділі докажуть, що вони підтримують Україну – нададуть допомогу. Люди є – потрібна допомога (краще звичайно не просто сухпайками, але і технікою)» - розповів полтавським небайдужим Володимир Парасюк.

Делегація також привезла хлопцям листи від наймолодших полтавців. За словами волонтерів, це «подарунки, які примушують навіть найсуворіших мужчин пустити сльозу та які вони пригортають до серця».

На сторінці спільноти також зазначили, що наступного разу на прохання бійців батальйону «Дніпро-1» планують привезти одяг та взуття, адже вони надзвичайно необхідні захисникам. 

Аліна Бондар

"Останній Бастіон"

Коментарі