•  

Полтавські дитячі табори приймуть 380 дітей зі Сходу України

460
Полтавські дитячі табори приймуть 380 дітей зі Сходу України

Дитячі табори Полтавщини готові надати путівки для 380 дітей з Луганської та Донецької областей.

З таким проханням до керівництва Полтавської ОДА звернувся керівник Луганської адміністрації, повідомляє прес-служба Полтавської ОДА.

- Ми отримали лист від голови ОДА Луганщини, в якому є прохання прийняти їхніх дітей на відпочинок. Зваживши можливості наших оздоровчих закладів і те, що дітям, ймовірно, доведеться залишитися на Полтавщині навіть після 1 вересня, ми вийшли на цифру 380», – зазначив перший заступник голови Полтавської ОДА Олег Пругло.

Він також додав, що у випадку, якщо антитерористична операція затягнеться або діти з якихось інших причин не зможуть повернутися додому до початку навчального року, влада готова поселити їх у інтернатах для обдарованих дітей (таких на Полтавщині кілька – в обласному центрі, а також у селі Ковалівка та в Шишаках).

Для того, щоб прийняти дітей зі східних регіонів на відпочинок з обласного бюджету доведеться віднайти близько мільйона гривень.

Задля інформації: На сьогодні на Полтавщині офіційно зареєстровано уже 690 переселенців зі східних регіонів, - повідомили в Полтавській ОДА.


Катерина Степна

"Останній Бастіон"

Коментарі