•  

Полтавські міліціонери поїхали наводити лад на Луганщину

630
Полтавські міліціонери поїхали наводити лад  на Луганщину

За дорученням начальника УМВС Івана Корсуна, у відповідності до вимог Міністерства внутрішніх справ України, сформовано робочу групу з числа міліціонерів Державної служби охорони Полтавщини, котрі направлені до Луганської області для надання допомоги своїм колегам у забезпеченні охорони громадського порядку та стратегічних об’єктів.

 

З метою недопущення правопорушень та спроб захоплення державних організацій, від сьогодні й до особливого розпорядження найбільш досвідчені та професійно підготовлені бійці ДСО УМВС області забезпечуватимуть захист стратегічно важливих об’єктів на території Луганської області.

Провів інструктаж з техніки безпеки та висловив напутнє слово правоохоронцям особисто заступник начальника УМВС України в Полтавській області підполковник міліції Сергій Альошкін.

«Сьогодні міліціонери повинні злагоджено та професійно виконувати поставлені задачі, бути вірними Присязі працівників ОВС та з честю стояти на захисті інтересів українського народу й не допустити провокацій, захоплень стратегічних об’єктів. Закликаю вас підтримувати один одного, діяти злагоджено та зробити все можливе, аби гідно захистити нашу державу», – зазначив Сергій Альошкін.

Нагадуємо, що правоохоронці Полтавщини надають допомогу із забезпечення охорони громадського порядку не лише на території Луганської, а й сусідньої, Харківської області

Коментарі