•  

Полтавських аграріїв вчили як використовувати сучасні online-технології та інформаційні системи (відео)

220
Полтавських аграріїв вчили як використовувати сучасні online-технології та інформаційні системи (відео)

На базі Полтавської державної аграрної академії упродовж двох днів, 17 та 18 жовтня, проходить Всеукраїнський науково-практичний семінар «Засоби сучасних online-технологій та інформаційних систем в АПК».

17 жовтня під час семінару розповіли про автоматизацію виробничих процесів у сільському господарстві. Аграріїв ознайомили з інноваційними можливостями системи обліку, аналізу та планування діяльності аграрного підприємства на платформі «Soft.Farm».

Під час семінару учасники мали можливість отримати не лише теоретичні, а й практичні знання. Кожен охочий міг поєднати теоретичні аспекти застосування сучасних технологій для збору, накопичення та обробки інформації конкретних підприємств із практичним тренінгом під керівництвом команди розробників інформаційної системи.

Зайнятість населення на селі, після впровадження інноваційних систем обліку та й узагалі поширення новітніх технологій може дещо зменшитися, переконаний декан факультету агротехнологій та екології ПДАА Микола Маренич. Проте з такою думкою погоджуються далеко не всі учасники семінару, оскільки без людини жодна техніка працювати не зможе.

Схоже

Лазірки: не давши зібрати урожай, поліція почала самостійно засівати поля ...

Остання спроба нажитися: у Оржицькому районі силовики розпочали знищувати врожай ...

Аргентинські уроки для України: як продати землю, здоров’я та життя ...

Ринок землі для українців, дозвіл іноземцям лише через референдум, – ...

​Глобинську громаду скликають на слухання з приводу появи свиноферми

Коментарі