•  

Полтавських активістів запрошують на стажування

110

Аналітичний центр Інституту аналітики та адвокації працює над розвитком громадянського суспільства Полтавщини та Сумщини. У рамках цього напряму діяльності він хоче поділитися досвідом з неурядовцями з цих областей та проводить стажування на базі організації.

Упродовж тижня стажер зрозуміє як працює аналітичний центр Інституту, його основні завдання, структуру та функцію кожного з членів команди. До того ж представники громадськості здобудуть базові знання за такими напрямками: у

-унормування внутрішніх процесів в організації;

-операційна діяльність та менеджмент (у тому числі і фінансовий);

-аналітична діяльність та аналітичні продукти;

-адвокація;

-юриспруденція для НУО;

-медіа та комунікації;

-соціологічні дослідження.

Якщо Ви хочете на тиждень потрапити до команди та побачити функціонування аналітичного центру зсередини, зареєструватися необхідно до 31 серпня 2018 р. та пройти відбір (https://docs.google.com/forms/d/1U7mUdoK_j0ojLz8d1OfnccP95b1aMpWr5L-tqCOHrU4/viewform?edit_requested=true). У результаті представники не менш ніж 5 ОГС отримають можливість стажування на базі ІАА.

Додаткову інформація за телефоном: +38 (094) 963 24 85, електронна адреса: iaa.ukraine@gmail.com чи у Facebook.

Довідково: Проект впроваджується Інститутом аналітики та адвокації у рамках проекту ПРООН “Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні”, що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Посилання на джерело: http://iaaukraine.org/zaproshuyemo-na-stazhuvan...

Коментарі