•  

Полтавських держслужбовців вчили боротися з корупцією

1760
Полтавських держслужбовців вчили боротися з корупцією

Вчора, 23 грудня в Харкові за підтримки Інституту прикладних гуманітарних досліджень відбувся семінар для державних службовців Полтавської та Харківської областей на тему «Питання застосування нового антикорупційного законодавства України».

Під час семінару своїми знаннями і досвідом поділилися політики та експерти. Зокрема, Михайло Буромський, президент Інституту прикладних гуманітарних досліджень, член делегації України в GRECO (2006-2011 рр.), Руслан Рябошапка, незалежний експерт, директор Бюро антикорупційної політики (2010-2011 рр.), Олександр Сердюк, директор аналітичного центру Інституту прикладних гуманітарних досліджень, Роберт Сіверс, директор Департаменту антикорупційного законодавства та законодавства про правосуддя, Міністерство юстиції України, Андрій Кухарук, незалежний експерт, заступник директора Департаменту антикорупційного законодавства та законодавства про правосуддя (2014 р.), Максим Ключар, аналітик, Програма розвитку ООН в Україні.

Зокрема, Роберт Сіверс зазначив, що в Україні згідно нового антикорупційного пакету законів буде сформовано систему, яка забезпечить ефективну протидію корупції в країні.

Департамент інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю облдержадміністрації

Коментарі