•  

Полтавських міліціонерів уже обстрілювали…

230
Полтавських міліціонерів уже обстрілювали…

Велика група полтавських міліціонерів нині несе службу в Ізюмському районі Харківщини – на блок-постах на межі Донецької і Луганської областей та охороні відділів міліції. Звідти щойно повернувся і в.о. начальника УМВС України в Полтавській області Іван Корсун. 

 

Особливо його хвилює забезпечення міліціонерів зброєю, адже, коли «вони туди їхали, то малось на увазі, що там уже буде проведена «зачистка».  Однак, судячи з усього, обстановка в цьому регіоні продовжує залишатися складною. Принаймні  полтавців на одному з блок-постів уже обстрілювали, але все, на щастя, обійшлося без жертв.

- Загалом люди забезпечені і харчуванням , і проживанням , і теплою водою. Після нарядів та чергувань вони ще знаходять час грати у футбол - займатися спортом. Настрій у них нормальний , я думаю , що полтавська міліція не підведе. Але людей уже час змінювати, оскільки довгий час вже працюють. Будемо формувати по 20-40 чоловік, тут готувати цих бійців і поступово їх там замінювати.

Утім, навряд чи ці умови можна назвати нормальними: люди живуть у спортзалі і отримують… 30 гривень добових!

Сам же Іван Корсун запевнив , що й сам готовий взяти до рук зброю, аби захищати цілісність країни, а правоохоронці Полтавщини не допустять і на території області жодних провокацій.

 

Коментарі