•  

Полтавських підприємців намагаються ошукати від імені начальника податкової інспекції

1760
Полтавських підприємців намагаються ошукати від імені начальника податкової інспекції

Підприємці скаржаться податківцям, що невідомі особи телефонують з мобільного телефону і називаючись начальником Державної податкової інспекції у місті Полтава вимагають перерахувати кошти на банківські рахунки або передати їх певним особам.

Про це повідомляє інформаційно-комунікаційний відділ Державної податкової інспекції у Полтаві.

Номер з якого телефонували зловмисники був завжди одаковий - 093-920-26-92.

У Державній податковій інспекції Полтави наголошують, що ці вимоги є незаконними і на них не треба реагувати. І закликають громадян бути пильними. У випадку, коли телефонують невідомі, які під виглядом та від імені керівника чи співробітника органу Міндоходів (Державної фіскальної служби) вимагають перерахувати кошти, не вірити шахраям, а негайно звертатися за номером 0532-63-00-70 («телефон довіри») або 0532-60-52-80 (відділ внутрішньої безпеки Головного управління Міндоходів у Полтавській області).

На даний момент правоохоронні органи вживають заходів щодо припинення цієї протиправної діяльності і наголошують, що якщо Ви або хтось з рідних чи знайомих стали жертвою шахраїв, чи маєте будь-яку інформацію про них, негайно звертайтеся до правоохоронних органів.

Коментарі