•  

Полтавських російськомовних депутатів можуть змусити виступати з перекладачем

1980
Полтавських російськомовних депутатів можуть змусити виступати з перекладачем

Депутатів полтавської обласної ради, які виступають російською мовою, можуть змусити виступати з перекладачем. З таким зверненням до обласної ради виступила постійна комісія обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, інформаційної сфери, зв’язків з громадськістю та дотримання прав учасників АТО.

Це питання викликало жваву дискусію серед членів комісії. Дехто не хотів виносити це питання на голосування, оскільки вважає, що не треба знову загострювати питання мови. Інша частина присутніх навпаки зажадала, аби на цьому питанні акцентували увагу. Заступник голови обласної ради Анатолій Ханко запропонував поставити це питання на порядок денний сесії.

– Давайте просто винесемо це питання на порядок денний, а вже самі депутати вирішуватимуть, приймати чи відхиляти звернення нашої комісії? Проте, ми маємо змусити депутатів відчувати відповідальність навіть за те, якою мовою хто говорить, аби усі один одного розуміли – Ханко.

Окрім цього на комісії низку інших питань, зокрема «Про визнання бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України». 

Коментарі