•  

Полтавський АМКУ оштрафував ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат» на 67,966 тис. грн.

2640
Полтавський АМКУ оштрафував ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат» на  67,966 тис. грн.

Адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України оштрафувала ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат» на 67,966 тис. грн. за неподання інформації на вимоги територіального відділення у встановлені головою територіального відділення строки.

В першому випадку відсутність інформації від Товариства на вимогу територіального відділення не дає можливості в повному обсязі здійснити дослідження ринку ковбасних виробів в межах Полтавської області. В другому випадку відсутність інформації від Товариства на вимогу територіального відділення не дає можливості в повному обсязі здійснити виконання доручення В. о. голови Антимонопольного комітету України М.Я. Бараша щодо розгляду заяви суб’єкта господарювання, який здійснює свою діяльність на одному товарному ринку з ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат».

«Обидва випадки неподання інформації з боку ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат» позбавляють територіальне відділення можливості виконати в повному обсязі покладені на нього Державою функції», - зазначив голова територіального відділення Володимир Оніщенко.

Коментарі