•  

Полтавський АМКУ порушив справу проти комунального підприємства "Житлово-експлуатаційна організація №2" Полтавської міськради

440
Полтавський АМКУ порушив справу проти комунального підприємства "Житлово-експлуатаційна організація №2" Полтавської міськради

Адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України порушила справу проти Комунального підприємства «Житлово-екосплуатаційна організація № 2» Полтавської міської ради за ознаками зловживання монопольним становищем.

Як встановило Відділення за результатами розгляду заяви, КП «ЖЕО №2» станом на 01.12.2014р. не проведено періодичну повірку будинкових засобів обліку теплової енергії по 30 житлових будинках м. Полтави, що знаходяться на балансі підприємства. В зв’язку з чим, наприклад, нарахування плати за послугу з централізованого опалення за квітень 2014р. проводилось за показниками групового лічильника тепла, встановленого у під’їзді №1 житлового будинку №10 по вул. Станіславського, м. Полтава, а починаючи з жовтня 2014р. – за нормою споживання за тарифом в розмірі 8,83грн./м2. Не здійснення повірки (ремонту, за потреби) групового лічильника тепла призвело до збільшення розміру оплати за послугу з централізованого опалення порівняно з мешканцями інших під’їздів цього ж будинку, які розраховуються за показниками лічильників тепла.

Враховуючи вищенаведене, у бездіяльності КП «ЖЕО №2» вбачаються ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді зловживання монопольним становищем на ринку утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що може призвести до ущемлення інтересів споживачів, яка була б неможливою за умов існування значної конкуренції на ринку.

Розслідування у справі триває.

Коментарі