•  

Полтавський батальйон дезертував – голова Луганської ОДА (ОНОВЛЕНО)

660
Полтавський батальйон дезертував – голова Луганської ОДА (ОНОВЛЕНО)

Зі слів очільника Луганської області Геннадія Москаля бійці МВС з Полтавської, Сумської областей, а також батальйону «Київ-2» безпідставно покинули свої позиції.

За словами Москаля, правоохоронці мотивували це тим, що вони не підпорядковуються Міноборони.

Голова Луганської облдержадміністрації Геннадій Москаль повідомив, що звернувся до Генерального прокурора України з проханням дати правову оцінку діям загонів міліції в с. Чорнухіне Луганської області.

Закиди Москаля прокоментував комбат «Київа-2», він відкидає звинувачення.

За словами командира батальйону Богдана Войцеховського його підрозділ продовжує лишатися в зоні антитерористичної операції. Проте він підтвердив що бійці залишили населений пункт: «У нас все за планом. Ми – так, свого часу покинули селище Чорнухіне… через ситуацію, що там склалася. Але зону АТО ми не залишали». Комбат повідомив, що за наказом МВС бійці передислокувалися до Донецької області.

ОНОВЛЕНО: СНБО спростувало втечу зведеного полтавського батальйону МВС, рівно як і двох інших. Як заявив спікер інформцентру СНБО Андрій Лисенко «ця інформація не відповідає дійсності. Просто є необхідні зміни або передислокації підрозділів, які перебувають в зоні АТО, це плановий процес і його не потрібно пов’язувати з дезертирством».

Коментарі