•  

Полтавський Держгеокадастр надав понад 142 тис. адмінпослуг за пів року

110
Полтавський Держгеокадастр надав понад 142 тис. адмінпослуг за пів року

З початку року органи земельних ресурсів Полтавщини надали населенню 142 462 адміністративні послуги. З них 87 243 або 61 % – на безоплатній основі. Інші 55 219 адмінпослуг (39 %) надані на платній основі – повідомляє прес-служба Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області.

За адмінпослуги, що потребують оплати, фахівці землевпорядної служби Полтавської області перерахували до бюджетів 3 887 тис.грн. Найбільші надходження – 3 243 тис.грн. місцеві бюджети отримали за послуги з надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Державні кадастрові реєстратори виготовили 49 538 таких документів.

Поширеною для Полтавщини є послуга з виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, яка була допущена не з вини органу, що здійснює його ведення. За уточненням даних звернулись 2611 осіб. В результаті бюджети поповнилися на суму 460,5 тис.грн.

Ще близько двохсот тисяч гривень надійшло за проведення державної експертизи землевпорядної документації та надання інших адмінпослуг.

Серед безоплатних адміністративних послуг найбільша кількість запитів стосувались проведення державної реєстрації земельних ділянок і видачі витягів на її підтвердження (20 086) та видачі витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (15 969). Довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами та угіддями затребували 8 429 осіб.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

Коментарі