•  

Полтавський інтернат вдвічі більше переплатив при закупівлі ліків

1210
Полтавський інтернат вдвічі більше переплатив при закупівлі ліків

Токарівський психоневрологічний інтернат (Лохвицький район, Полтавська обл.) відзначився найдорожчим анальгіном серед усіх замовників України – по 6,79 грн. за пачку при середній ціні 3,63 грн, повідомляють «Наші гроші».

Таблетки замовили без тендеру у лохвицькій Центральній районній аптеці №116 комунального підприємства «Полтавафарм» по допороговій закупівлі від 16 січня. Ціна 6,79 грн. (з урахуванням ПДВ) стосувалась невеликої кількості упаковок – 50 штук. Однак чимало інших замовників придбали незначні обсяги за значно нижчими цінами. Наприклад, «Кременчуцький обласний госпіталь для ветеранів війни» Полтавської облради придбав 10 упаковок анальгіну у ТОВ «Аметрін ФК» за 2,96 грн. А Київський геріатричний пансіонат замовив 30 упаковок у ПП «СЕБ-Фармація» за 3,04 грн.

Токарівський психоневрологічний інтернат з 2011 року очолює Леонід Барвінко.

Основна маса закупівель анальгіну в «Прозорро» проводилась за цінами від 3 до 4,20 грн. Найдешевше коштував препарат від дистрибутора «Бадм». У роздрібних аптеках Києва ціни є вищими – від 4 до 6 гривень.

Окрім Токарівського інтернату дорожче від 6 гривень купували анальгін Одеський державний університет внутрішніх справ (6,48 грн від ПП «РФО» Миколи Лиховидова – президента одеського футбольного клубу «Реал фарма») і ДПТНЗ «Чернівецький професійний будівельний ліцей» (6,05 грн. від комунальної аптеки №10).

Коментарі