•  

Полтавський «Майдан» звернувся до Генпрокурора з вимогою звільнити заступника прокурора області Дмитра Тарана

590
Полтавський «Майдан» звернувся до Генпрокурора з вимогою звільнити заступника прокурора області Дмитра Тарана

Люди обурені тим, що Таран може стати прокурором області, змінивши на цій посаді Закорецького.

Увечері 4 липня в Полтаві, перед будівлею облдержадміністрації пройшли збори активістів громадського Майдану Полтавщини, на якому було прийнято звернення до Генпрокурора України Віталія Яреми з вимогою звільнити заступника прокурора області Дмитра Тарана.

У зверненні, яке зачитала активістка Людмила Кучеренко, та за яке проголосували присутні сказано, що «внутрішні вороги України намагаються взяти реванш ... і повернути втрачені позиції».

Ми маємо інформацію про те, що дехто з «попередників», які використовували державні посади для особистого збагачення, і зараз намагаються влаштувати на «дохідні» місця своїх людей. Мова про заступника прокурора Дмитра Тарана, якого нібито просувають на пост прокурора області, при цьому відправити на пенсію нинішнього прокурора Олександра Закорецького .

«Дмитро Таран дискредитував високе звання прокурора, торгував кримінальними справами, вимагав хабарі з підприємців, фабрикував кримінальні справи проти активістів полтавського Євромайдану»,- зачитала у зверненні Людмила Кучеренко.

При цьому майданівці вважають, що Олександр Закорецький працює старанно, розгрібає «авгієві стайні» попередників, намагається викорінити корупцію в органах прокуратури та проводить політику оновлення кадрів.

«При Закорецькому прокуратура стала набагато відкритішою: співпрацює з громадськими активістами, правозахисниками…», - сказала Людмила Кучеренко.

У зверненні до Віталія Ярема наголошується, що полтавські майданівці вважають не тільки неможливим призначення Дмитра Тарана на посаду прокурора області, а й вимагають звільнити його із займаної посади.

«В іншому випадку будемо змушені пікетувати Генпрокуратуру і Верховну Раду», - сказано у зверненні.

Максим Антоненко для "Останнього Бастіону"

Коментарі