•  

Полтавський міськвиконком відгороджується від працівників?

2650
Полтавський міськвиконком відгороджується від працівників?

Полтавський міськвиконком планує встановити нову пропускну систему. У працівників будуть брати відбитки пальців для перепустки на робоче місце. Причини введення такої сисети не пояснюють – повідомили працівники виконкому.

Зазначимо, міськвиконком не перебуває на спецрежимі.

Також робітники зазначили, що згоду на проведення такої процедури в них не беруть.

– Усе проходить у примусовому порядку. Тим, хто не згоден з даною процедурою, повідомляють, що будуть звільняти.Влада не анонсує введення такої процедури та не повідомляє про це у виданнях чи на сайті. Все роблять тихо. Початок проведення такої пропускної системи переносять, але коли вона запрацює – питання часу, – говорять працівники міськвиконкому.

Ми звернулися за коментарем до Полтавської міської ради. Голови Олександра Мамая не виявилося на робочому місці. За словами працівників прес-служби міськради, він був на заході в місті.

У прес-службі міськради прокоментувала цю ситуацію, зазначивши, що не варто довіряти такого роду інформації (отриманої на електронну пошту – ред.). Поки що пропускну систему за відбитками пальців у міській раді не встановлено, адже журналісти змогли вільно зайти в приміщення, – зазначила голова прес-служби.

У разі встановлення пропускної системи, представники ЗМІ будуть інформовані про це – повідомили нам у прес-службі.

Коментарі