•  

Полтавський «Нацкорпус» чинить свавілля у суді

1540

Представники полтавської організації «Національний корпус» погрожують працівникам одного з райсудів Полтави.

31 серпня працівники СБУ під час обшуку затримали «активіста» «Нацкорпусу» Вячеслава Гольцева, якого підозрюють в участі у заборонених формуваннях. Зокрема, в угрупованнях «Твереза та зла молодь» та «Тінь Предків».

Про затримання Гольцева заявив очільник Полтавської обласної організації «Національний корпус» Анатолій Шиян. Так, за його словами, під час обшуку до квартири підозрюваного зайшло 2 автоматники та 7 чоловіків, які вилучили політично-агітаційний матеріал, камуфляжну форму та балаклаву.

Попри заяву про «затримання» активіста, сьогодні зранку Анатолій Шиян разом з поплічниками з «Нацкорпусу» заявились до Октябрського райсуду Полтави та почали погрожувати співробітникам. За словами присутніх, «націоналісти» погрожували суддям фізичною розправою.

Нагадаємо, під час акції проти забудови екс-кінотеатру Котляревського, Шиян виставив ультиматум ТОВ «Старнайт». Він заявив: «Ми дали добу для забудовника аби налагодити якісь документи, або демонтувати своїми силами. А якщо вони цього не зроблять — то демонтуємо ми.»

Що змінилося за добу, залишається тільки здогадуватись. Але прибудова до пам’ятки архітектури і досі стоїть.

Гнап Нерушима

Коментарі