•  

Полтавський офіцер отримав п'ять років в'язниці за злив палива з літаків

1870
Полтавський офіцер отримав п'ять років в'язниці за злив палива з літаків

Капітан ЗСУ Ігор Петровський отримав п'ять років в'язниці за крадіжку палива з баків винищувачів СУ-27 на Миргородському аеродромі. Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

Начальник техніко-експлуатаційного ланки в / ч А1356 з 25 червня по 13 липня 2014 відповідав за справність і бойову готовність літаків, організовував їх підготовку до польотів, перевіряв якість палива, мастил і спеціальних рідин. На крадіжці його затримали співробітники СБУ, коли він 13 липня виїжджав через КПП. Під час огляду машини, силовики знайшли 16 каністр з паливом, захованих в різних частинах авто. Загальний обсяг украденого склав 475 літрів на суму більш 6,5 тис. гривень.

Слідчі надали суду докази, що Петровський зливав паливо марки «РТ» з п'яти літаків СУ 27, і зберігав на території військової частини поряд з місцем, де жив. У документах справи зазначено, що на суді Ігор Петровський свою провину не визнав і просив суд його виправдати. Він розповів, що скористався своїм автомобілем, щоб якомога швидше доставити паливо для перебазування до Дніпропетровська. З письмовим рапортом до командування військової частини щодо забезпечення бочок для збору палива не звертався, бо думав, що відмовлять. Коли він хотів здати каністри на склад, то там нікого не було, тому він не розвантажив їх з автомобіля, і разом з товаришем по службі поїхали в місто за продуктами. Проте суд затвердив звинувачувальний вирок.

Коментарі