•  

Полтавський «Правий сектор» звинуватив свого екс-керівника в розкраданні пожертв

2420
Полтавський «Правий сектор» звинуватив свого екс-керівника в розкраданні пожертв

Колишнього голову Правого сектору Полтавської області звинувачують у шахрайстві його ж «побратими» - збирав гроші на неіснуючі батальйони та зник із ними.

На сторінці в соціальній мережі представники «Правого сектору Полтавщини» опублікували повідомлення про виявлення низки шахрайств зі збором і привласненням благодійної допомоги, яка мала піти на потреби АТО, з боку колишнього тимчасово виконуючого обов`язки голови ПС Полтавської області, Івана Сіренка:

«В той час, коли наші побратими захищають нашу Батьківщину від ворога, в тилу знаходять зрадники, які підло і цинічно обкрадають їх та людей, які інколи останнє віддають на пожертви для наших захисників. Сіренко І.І. , безсоромно від імені Правого Сектору, збирав кошти за допомогою фальшивих скриньок за підробленими документами, нібито на потреби таких батальйонів , як «Дніпро», «Дніпро -2» та «Добровольчий Український Корпус» Правого сектору. Найцікавіше те, що батальйона «Дніпро-2» взагалі не існує. Цим шахрайством він займався в Полтаві та на території Полтавської області», - ідеться в повідомленні членів ДУК.

Іван Сіренко був звільнений з посади виконуючого обов`язки голови ПС Полтавської області, у січні 2015 року, у зв`язку з «неможливістю належним чином виконувати завдання», та виключений з лав Правого Сектору.

Зараз головою Правого Сектора в Полтавській області залишається Марк Чаус.

Коментарі