•  

Полтавський "програміст" обікрав банк на 40 тисяч гривень

2200
Полтавський "програміст" обікрав банк на 40 тисяч гривень

А заручниками стали пересічні мешканці області

Кмітливець спромігся обманути автоматизовану систему віддаленого доступу одного з комерційних банків України. Таким чином привласнив понад 40 000 гривень. Чоловік перебуває під домашнім арештом. Йому інкримінують несанкціоноване втручання в роботу автоматизованих систем та шахрайство з використанням електронно-обчислювальної техніки - повідомляє УМВС України в Полтавській області.

Втручання в роботу електронно-обчислювальних машин з боку зловмисника призвело до витоку конфіденційної інформації та порушення процесу її обробки. Як результат – банківська електронна системи надсилала СМС-повідомлення з динамічним паролем, адресовані справжнім власникам картрахунків, на телефонний номер афериста, хибно сприймаючи його за номер клієнта банку.

Чоловікові оголошено про підозру за частиною 1 статті 361 Кримінального кодексу України (несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин, автоматизованих систем, комп’ютерних мереж чи мереж електрозв’язку) та частиною 3 статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство вчинене шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислюваної техніки).

Кібершахраєві загрожує від 10 200 до 17 000 гривень штрафу або обмеження волі на строк від двох до п'яти років, або до восьми років ув’язнення.

Коментарі