•  

Полтавський симфонічний дав концерт просто неба у звільненому Слов’янську

440
Полтавський симфонічний дав концерт просто неба у звільненому Слов’янську

Полтавський симфонічний оркестр академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М. В. Гоголя продовжує гастролі зоною АТО.

Другим пунктом на Сході, що відвідав симфонічний стало місто Слов’янськ Донецької області. Колектив дав концерт «Музика фронту» для військових і місцевих жителів, які знаходяться лише за 100 кілометрів від лінії бойових дій.

Оркестр виконав кращі світові симфонічні твори. В тому числі російські. У супроводі симфонічного оркестру пісні виконала заслужена артистка України Маргарита Томм.

«Зі Слов’янська починалися страшні події, дякувати Богу і нашим хоробрим військовим, нині місто українське, відновлюється після нещодавніх подій. Розуміємо, що приїхали до хлопців, які сьогодні ж вночі вже їхатимуть на військовій техніці, яку довелося побачити на власні очі, в бій проти ворога. Для нас музикантів Росія – це Рахманінов і Чайковський, Шостакович, ми віримо, що наша країна переможе» – поділився враженнями художній керівник та головний диригент полтавського симфонічного оркестру народний артист України Віталій Скакун.

Коментарі