•  

Полтавський технічний університет отримав нагороду Гран-прі «Лідер вищої освіти України»

770
Полтавський технічний університет отримав нагороду Гран-прі «Лідер вищої освіти України»

21-23 жовтня у Київському Палаці дітей та юнацтва відбувся Шостий Міжнародний форум-презентація «Інноватика в сучасній освіті», де Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка презентував власні досягнення.

Повідомили на сайті Полтавського техуніверситету.

На форумі були представлені 560 навчальних закладів, наукових установ, методичних центрів, регіональних і муніципальних органів управління освітою, видавництв, фондів, асоціацій, закордонних освітніх агенцій, підприємств, бізнес-структур з 22 регіонів України, Польщі, США, Франції та Словаччини.

У ході заходу учасники презентували інноваційні розробки та проекти, педагогічні технології, досвід упровадження інновацій у діяльність закладу освіти та новітні методики як необхідні складові підвищення якості освіти для підготовки фахівців.

Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка не лише представив свою експозицію, а й отримав нагороду. Організатори виставки відзначили нагородою та Почесним званням «Лауреат конкурсу» І ступеня у тематичній номінації «Інновації в освітній діяльності вищого навчального закладу з забезпечення якості освіти». До того ж, ПолтНТУ отримав найвищу нагороду Гран-прі «Лідер вищої освіти України».

Коментарі