•  

Полтавський військовий прокурор гальмує справи про розкрадання майна Міноборони

3520
Полтавський військовий прокурор гальмує справи про розкрадання майна Міноборони

Кримінальна справа про розкрадання майна військової частини А0312, а також привласнення майже гектара землі Міноборони в центрі Полтави, по якому наглядові органи не квапляться розпочинати розслідування – застрягли в Полтавській військовій прокуратурі в обмін на дві квартири для її керманича.

«Останній Бастіон» з’ясував, що за гальмуванням останніми місяцями двох гучних справ про привласнення полтавського майна Міністерства оборони стоїть одна й та сама особа – військовий прокурор Полтавського гарнізону Ігор Захаркевич.

По справі крадіжки з в/ч а0312 військового обмундирування в листопаді цього року немає підозрюваних до сьогодні, а керівництво військової частини так і не було допитане по суті організації вивезення майна міноборони і перепродажу його волонтерській організаії. Розслідування завмерло попри те, що на руках у прокуратури є все для успішного доведення справи до суду: затриманий перевізник, сам вантаж і автомобіль, зупинений при виїзді з військовоъ частини.

При цьому військовий прокурор Полтавщини дає змогу керівнику цієї частини продовжувати обіймати посаду – не висуваючи підозри.

Із власного джерела «Останній Бастіон» з’ясував, що платою за пригальмування розслідувань по справі стала двокімнатна квартира.

Претендентом військовий пропкурор Захаркевич виявився ще на одну житлоплощу, котра дістанеться йому в разі успішного провертання ще більш прибутковішої афери.

По іншій крадіжці – майже гектара землі, що належить Міноборони в центрі Полтави по вулиці Ляхова, між історичним подвір’ям Кадетського корпусу і дитячим майданчиком житлового будинку, руки у військового прокурора не дійшли навіть до порушення кримінальної справи. Власне справу по військовій частині він також волів не порушувати, але в операції з затримання брала участь СБУ, і діватися прокурору в той момент не було куди.

Прикидатися сліпим і глухим по земельній справі, як стверджує джерело «Останього Бастіону», військовому прокурору допомогла пообіцяна трикімнатна квартира. В будинку, який на привласненій землі планує звести забудовник Ігор Сірик, власник сумнозвісних в Полтаві будівельних фірм «Інтерресурс», «Будінвест СМ» і «Архімета».

Тим часом сам Ігор Захаркевич підпадає під Закон "Про очищення влади". Адже обіймає посаду військового прокурора Полтавського гарнізону протягом останніх 5 років. Але замість того щоб піти добровільно, схоже, вирішив під кінець "набити собі кишені" і чекати 15 квітня - дати початку вже примусової люстрації в органах прокуратури. Та сподівається, що до того на нього не звернуть уваги. Нинішніми темпами, що взяв Захаркевич, можна встигнути продати "на ліво" ще не одну військову частину і не один гектар землі Міноборони.

Коментарі