•  

Полтавський злодій їздив до Кременчука «на гастролі» та обікрав більш ніж 30 тамтешніх офісів

660
Полтавський злодій їздив до Кременчука «на гастролі» та обікрав більш ніж 30 тамтешніх офісів

У Кременчуці затримали злодія, який обікрав більше 30 офісів. Як повідомили в прес-службі Полтавського обласного управління міліції, 26-річний полтавець був затриманий після того, як під час крадіжки потрапив в об'єктив камери відеоспостереження. За отриманим зображенням, міліціонери встановили особу підозрюваного. Полтавець вже не перший раз потрапляв до рук правоохоронців, а також був неодноразово судимий.

У Кременчуці об'єктами його злодійського промислу стали офіси різних підприємств. Він потрапляв у них, зламуючи вхідні двері. Із собою забирав готівку, а також комп'ютерну техніку, мобільні телефони та інші речі, які з радістю приймали в ломбардах.

Наразі правоохоронці встановлюють кількість постраждалих та місця збуту викрадених речей. Чоловік підозрюється у скоєнні більше 30 різних крадіжок.

Розпочато кримінальне провадження за статтею 185 частини 3 Кримінального кодексу України (крадіжка зі зломом). Підозрюваному загрожує від 3 до 6 років позбавлення волі. На час слідства він поміщений в ізолятор.

Олександр Сергєєв

Коментарі