•  

Полтавського політв’язня Солошенка звільнили з російського полону

440
Полтавського політв’язня Солошенка звільнили з російського полону

Полтавський політв’язень Юрій Солошенко на борту літака повертається в Україну з російського полону. Разом із ним звільнено Геннадія Афанасьєва. Про це відписав президент Петро Порошенко у своєму Фесбуці:

– Нарешті! Юрій Солошенко і Геннадій Афанасьєв уже на борту українського літака і вилітають з Москви до України. Як довго ми боролися за цю мить! – написав він.

В ТЕМУ: Українська влада перетворила на піар звільнення політв’язнів

Наразіобставини звільнення Афанасьєва і Солошенка достеменно невідомі. За інформацією джерел видання «Думская», їх обміняли на одеситів, які звинувачуються в сепаратизмі – Олену Глищинську та Віталія Діденка. Вони близько року тому були схоплені українськими спецслужбами за спробу проголошення «Бессарабської республіки» в Одеському регіоні на кшталт «ДНР» и «ЛНР», – передає «Українська преса». 

Нагадаємо, Олег Дейнека, продюсер агентства «Новини України», Геннадій Сікалов, голова ГС «Останній Бастіон» та представники спілки домоглися від Міністерства закордонних справ та Адміністрації Президента проведення активних дій щодо звільнення політв’язнів, зокрема 73-річного Юрій Солошенка.

Коментарі