•  

Полтаву по цивілізованості вже перегнали Кобеляки

5060
Полтаву по цивілізованості вже перегнали Кобеляки

Мрії полтавських велоактивістів збуваються… в Кобеляках.

У Кобеляках біля адмінбудівлі міської ради з’явилася перша велопарковка загального користування.

Її виготовлено на замовлення Кобеляцької міської ради. Встановили велопаркувальну стійку працівники комунального підприємства.

Першу велопарковку було вирішено встановити поруч з міськрадою. Якщо кобелячанам сподобається такий спосіб стоянки і зберігання своїх велосипедів, міська влада обіцяє закупити таких конструкцій ще.

Як зазначив міський голова Кобеляк Олександр Ісип, «що в місті незабаром з’являться велопарковки біля ринкової площі, поблизу навчальних закладів, державних установ та в інших громадських місцях. Крім того, кобеляцький голова згадав і про наміри збудувати спортивний майданчик для велоекстриму.

Як раніше >>> повідомляв <<<«Останній Бастіон» Полтавський міськвиконком проігнорував круглий стіл з вело активістами, а всі прохання до влади любителів здорового і екологічного пересування – посприяти встановленню велопарковок і маршрутів лишаються чиновниками не почутими. Разом з цим сам сам міськи голова Олександр Мамай неодноразово демонстрував який транспорт і методи паркування йому до вподоби.

Коментарі