•  

​Полтаву продовжують патрулювати правоохоронці разом з громадою

1760
​Полтаву продовжують патрулювати правоохоронці разом з громадою

Міліція міста Полтава спільно із членами громадських формувань профілактує правопорушення на вулицях обласного центру. Повідомляє прес-центр УМВС України в Полтавській області.

Таке рішення було прийнято керівництвом Обласного управління міліції та Полтавського міського управління у зв’язку із непростою суспільно-політичною ситуацією в країні, а також нагальною необхідністю попередження будь-яких проявів антидержавної, провокаційної чи диверсійної діяльності в нашому краї.

«Для патрулювання розроблені спеціальні графіки, - повідомив заступник начальника Полтавського міського управління міліції Георгій Карпіченко, - така ініціатива є виправдана, адже в минулому році таким чином вдалося вплинути на криміногенну обстановку в місті, попередити злочини, а в деяких випадках – і оперативно відреагувати, затримавши зловмисника на гарячому!»

Під час інструктажу, який керівництво міста провели на базі Полтавського міського управління міста, особовий склад був націлений на основних пріоритетах, а це: ввічливе ставлення до громадян, негайно надавати необхідну допомогу в разі скоєння відносно них кримінального правопорушення, чітко виконувати вказівки керівництва та оперативного чергового Полтавського міського управління.

Такий підхід в організації роботи міліції міста Полтава дає змогу збільшити кількість патрульних нарядів у обласному центрі та запобігти скоєнню правопорушень, а в разі їх здійснення - найбільш оперативно відреагувати на них.

Коментарі