•  

ПолтНТУ допомагає воїнам АТО на передовій

19690
ПолтНТУ допомагає воїнам АТО на передовій

Перед відправкою на бойові рубежі воїни з Миргородського гарнізону отримали від колективу ПолтНТУ обладнання для будівництва укриттів.

Полтавський національний технічний університет продовжує надавати необхідну допомогу бійцям у зоні АТО, які захищають державний суверенітет, спокій і мир кожної родини, майбутнє України. Безпосередню участь у бойових діях бере і особовий склад Миргородського гарнізону. Під час виконання завдань за призначенням у бійців виникли складнощі з будівництвом укриттів та інженерних споруд, необхідних для захисту.

Керівництво частини звернулося до депутата обласної ради, ректора ПолтНТУ Володимира Онищенка з проханням допомоги у вирішенні цього питання. Колектив університету підтримав ініціативу керівництва про допомогу військовим і придбали необхідний інструмент – високоякісну бензопилу, яка необхідна воїнам для обладнання бліндажів, блокпостів та інших інженерних споруд. 7 квітня представники військової частини відвідали університет, отримали подарунок.

–Протягом року Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка співпрацює та надає дієву допомогу Збройним силам України, підтримує воїнів, які захищають суверенітет та незалежність нашої держави, – сказав Анатолій Мартиненко, проректор з науково-педагогічної роботи та корпоративного управління ПолтНТУ. – За ініціативи ректора університету, професора Володимира Онищенка влітку минулого року колектив університету надав для військовослужбовців Миргородського гарнізону обмундирування. Також на зібрані колективом кошти восени минулого року придбали та відправили до військового шпиталю ліки. Ректором університету підписаний меморандум про співпрацю зі 179 навчальним центром. Студенти, викладачі та співробітники університету приймають участь у благодійних ярмарках Батальйону небайдужих, особисто здійснюють свої внески в благодійні фонди і організації, приймають участь у волонтерському русі. За внесок у справу допомоги воїнам АТО ректору університету було вручено Подяку Комітету Верховної ради з питань освіти та науки. Благодійна діяльність викладачів та студентів університету відзначена Подякою товариства Червоного Хреста України.

Коментарі