•  

ПолтНТУ продовжує активну співпрацю з Батальйоном небайдужих та підтримку воїнів АТО

19470
ПолтНТУ продовжує активну співпрацю з Батальйоном небайдужих та підтримку воїнів АТО

Не словом, а ділом Полтавський національний технічний університет постійно доводить свою щиру та всебічну підтримку славним і безстрашним українським героям – воїнам, що беруть участь у антитерористичній операції на сході України.

Благодійні акції, аукціони, збори коштів, допомога бійцям на фронті та в госпіталі, правова допомога, психологічна реабілітація героїв та їх сімей – це те, що робить колектив та студенти ПолтНТУ для перемоги України та українців у війні проти ворога.

За ініціативою ректора ПолтНТУ Володимира Онищенка спільно зі студентським профспілковим комітетом та студентським парламентом в університеті створено Центр підтримки воїнів АТО, метою якого є збір коштів, закупівля медичного обладнання і ліків, обмундирування, обладнання, техніки. На базі університету створено Центр юридичної допомоги воїнам АТО та членам їх сімей.

Протягом усього періоду проведення антитерористичної операції Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка здійснює суттєву матеріальну підтримку бійців, передаючи на фронт найбільш необхідні речі та обладнання.

А у переддень величного свята Великодня, 11 квітня представники колективу університету, студентського самоврядування та студентського профспілкового комітету здійснили благодійну акцію. Було випечено 100 великодніх пасок, представники університету посвятили їх в Свято-Успенському кафедральному соборі м. Полтави, після того частину було передано представникам Батальйону небайдужих для передачі воїнам, біженцям, сиротам. Іншу частину відвезли до Полтавського шпиталю, де передали лікарям для поранених бійців АТО, котрі лікуються та проходять реабілітацію.

Кожна людина прагне щастя, особливо в такі дні – дні святого Воскресіння Христового! Хочеться щоб ця невеличка частинка тепла принесла радість нашим захисникам. А 13 квітня студенти та викладачі університету приймуть участь в благодійному ярмарку на користь нашої армії, закликаємо всіх приєднуватися до благородної і корисної справи!

Коментарі