•  

Понад 24 тисячі полтавців отримали субсидії

110
Понад 24 тисячі полтавців отримали субсидії

Право на субсидування державою оплати комунальних послуг вже отримали 24,3 тисячі сімей Полтавської області.

Таку цифру станом на початок жовтня наводить начальник Департаменту праці і соцзахисту Полтавської ОДА Людмила Корнієнко.

Зокрема субсидії отримуватимуть 20, 9 тисячі сімей на оплату централізованих комунальних послуг, і 3,4 тисячі сімей оформили допомогу на придбання твердого палива і скрапленого газу.

Середній розмір субсидії близько 86 гривень.

Наразі в службах соцзахисту триває прийом і схвалення нових звернень.

Довідково: субсидія на оплату житлово-комунальних послуг та компенсація додаткових витрат на оплату комунальних послуг призначається з урахуванням соціальної норми житла та соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами.

Компенсація призначається з місяця звернення за її наданням до завершення опалювального періоду 2014/2015 років. Для призначення субсидії та компенсації необхідно звертатися до управлінь праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації. Осіб, які мешкають в сільській місцевості, просимо звертатися до уповноважених сільських чи селищних рад.

Отримати консультацію з питань призначення субсидії чи компенсації можна в управлінні соціального захисту населення за місцем реєстрації або за телефоном обласної безкоштовної «гарячої лінії» 0800500620.

Коментарі