•  

Понад 50 полтавців стали жертвами двох шахрайок

2440
Понад 50 полтавців стали жертвами двох шахрайок

Протягом двох місяців до міліції міста Полтави надходили заяви від ошуканих громадян, котрі, заплативши «символічні» 1000 гривень, обіцяні послуги так і не отримали або інформація, котра була надана, не відповідала дійсності, про це повідомляється на офіційному сайті МВС України.

Збентежені полтавці вимагали повернення грошей, проте «інформаторки» розводили руками та пояснювали, що їхня частина угоди виконана: «інформаційні послуги надано». Невдоволених клієнтів, котрі намагалися вивести жінок на чисту воду, «позбувалися» за допомогою кремезних чолов’яг з приватних охоронних структур.

На превеликий жаль, серед потерпілих є й люди похилого віку, з котрих «інформаційні» шахрайки не гребували брати 1000 гривень, обіцяючи натомість квартири, які вигідно підходять саме для них або 400-750 гривень за пошук додаткової роботи.

У своєму офісі двоє 24-річних дівчат з Вінницької та Донецької областей щодня ошукували десятки людей. У результаті проведення процесуальних заходів, правоохоронцям Ленінського райвідділу міліції вдалося затримати шахрайок на гарячому. Проте свою причетність до протиправної діяльності дівчата категорично заперечують.

Наразі слідчими Ленінського райвідділу міліції розпочато кримінальне провадження за ознаками частини 2 статі 190 Кримінального кодексу України (шахрайство, вчинене групою осіб).

За «надані» полтавцям послуги дівчатам загрожує штраф від 850 до 1700 гривень, або обмеження волі на строк до п’яти років, або позбавлення волі на строк до 3 років.

Коментарі