•  

Попередня акція громадського спротиву полтавців і "Останнього Бастіону"

3190
Попередня акція громадського спротиву полтавців і "Останнього Бастіону"

Сьогодні з 15-30 до 17-00 години біля будівлі СБУ жителі будинку за адресою Ляхова, 12 А, небайдужі полтавці та ГО «Останній Бастіон» вийшли на попередню акцію громадського спротиву проти незаконних дій влади міста, області й держави, висловивши протест перекриттям центральної вулиці Полтави – Жовтневої.


Громада міста вийшла на протест проти підвищення тарифів на комунальні послуги, які дозволять владі виселяти людей із помешкань і приватизувати їхнє житло. Нагадаємо, за новим законопроектом, ухваленим Верховною Радою, людину, яка заборгує 12 тисяч гривень за комунальні послуги, виселятимуть із її житла. Подивіться на розмір середньої пенсії чи зарплати в молодій сім’ї. Чи зможуть вони платити ці шалені тарифи? Скільки грошей після сплачування комунальних послуг у людей залишиться на руках? 200 гривень чи 300? Як на ці гроші можна реально жити місяць?

Також, люди мітингували проти начальника УМВС Полтавської області О. Беха, який 5 травня пообіцяв відзвітувати громадськості про хід кримінальної справи, порушеної відносно посадових осіб міськвиконкому, зокрема проти Мамая, Стеценка, забудовників «Архімед» і «Будінвест СМ», але порушив обіцянку й не відзвітував перед громадою. Також Бех обіцяв провести круглий стіл разом із представнкиами СБУ, Прокуратури, Мамаєм та іншими, щоб ухвалити законні рішення та надати належну оцінку в розслідуванні кримінальних справ відносно Мамая, але знову ж таки, не виконав обіцяного.

Точкою кипіння для людей стало сьогоднішнє повідомлення начальника Октябрського районного відділу Кострубяка, що незаконне будівництво за адресою Ляхова, 10, зупинене, і наразі ніхто нічого не будує. Натомість люди зі своїх вікон спостерігають, що будівництво активно просувається. Громада зрозуміла, що її просто дурять, тому вона скористалася правом, що його гарантує стаття 5 Конституції Україниі вийшла на громадський спротив, вирішивши, що досить мовчати, досить уже спостерігати за свавіллям чиновників та їхньою безкарністю. Час усвідомити, що ми обираємо владу, яка має працювати на благо всі людей та робити наше життя краще, а не лізти до нас у кишені й забирати звідти останні гроші підвищенням тарифів чи чимось іншим.

Якщо людей не почують, наступний крок, який обіцяє здійснити громада – перекрити трасу Київ-Харків. Ми вже встигли побачити, що звичайні полтавці й «Останній Бастіон» тримають своє слово. І кожне слово підтверджують справами. 

Коментарі