•  

Популізм Матковського замилив очі полтавцям

2420
Популізм Матковського замилив очі полтавцям

Дії та слова Андрія Матковського, депутата Полтавської міськради від партії «БПП» Солідарність», суперечать одне одному. Політик зазначив, що не підтримує ідеї перейменування вулиць. На його думку, вона не на часі. 

Тому саме він зініціював рух «Твоя вулиця – твоя назва». Проект добре виконує покладену на нього функцію – відвертає увагу полтавців від реальних проблем міста.

Так наслідком позачергової сесії Полтавської міськради 29 березня стало виведення з балансу міста понад 150 гектарів землі без конкурсу і жодних торгів. Депутати більшістю голосів віддали 10 гектарів землі між вулицями Сакко, Миру та берегом Ворскли міфічному інвестору з Запоріжжя. За наявною інформацією, той планує збудувати ресторан неподалік пляжу. Також без конкурсу віддали під будівництво 90 гектарів землі на артскладах та 50 гектарів на мікрорайоні Лазурний. Через це бюджет міста недоотримав порядку 1 млрд. гривень

Купивши собі депутатське крісло в міськраді за аптечки, політик делегував собі повноваження щодо покращення стану міста та рівня життя кожного полтавця. Медицина в занепаді, асфальтованих доріг у Полтаві майже не залишилося, комунальна земля докрадена. 

ПРО РЕАЛІЇ РЕФОРМ ЕКСТРЕННОЇ МЕДИЦИНИ (ШВИДКОЇ ДОПОМОГИ) ЧИТАЙТЕ ТУТ

Це непокоїть громаду. Про це люди говорять, зокрема, на зучтрічах із політиком.Та замість того, щоб зосередити увагу на реальних проблемах, Матковський уводить увагу полтавців на обговорення назв вулиць. Мовляв, people «схаває».

Зазначимо, не всі полтавці піддаються на відверте окозамилювання. Деякі коментарі під проплаченими статтями в полтавських інтернет-виданнях і соцмережі Фейсбук:

Коментарі